Arnold Schwarzenegger’ın Üçüncü Kalp Ameliyatı

0
62

Arnold Schwarzenegger, Üçüncü Kalp Ameliyatından Sonra Yaşadığı Komplikasyonları Anlattı

Ünlü oyuncu Arnold Schwarzenegger, 76 yaşında geçirdiği üçüncü kalp ameliyatı sonrasında yaşadığı zorlu anları ve ameliyatın neden olduğu komplikasyonları açıkladı. 2019 yılında “Terminator: Dark Fate” filmini çekmeden önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Schwarzenegger, ameliyat sonrası iç kanama sorunuyla karşı karşıya kaldığını belirtti.

Schwarzenegger, hastaneden gözlerini açtığında doktorların ameliyatın beklenmedik bir şekilde iç kanamaya yol açtığını söylediklerini dile getirdi. Ünlü aktör, bu zorlu süreci “çok korkunç” olarak tanımladı ve nasıl başa çıkacağı konusunda endişeler yaşadığını ifade etti.

Ancak Arnold Schwarzenegger, yaşadığı bu sağlık sorunlarına karşı pozitif bir bakış açısı benimseyerek iyileşme yolunda ilerledi. Ameliyat sonrası kendini toparlamaya çalışırken, doktorların akciğerlerini kullanmasının önemli olduğunu ve aksi takdirde zatürre riskiyle karşı karşıya kalabileceğini söylediğini aktardı.

Schwarzenegger, “Zamanı geri getiremezsiniz. Çok korkunçtu. Korkutucu bir durumun ortasındaydım. Nasıl kurtulacaktım? Vites değiştirmeniz lazım. Kendinize gelip ‘Tamam şimdi yapmam gereken şey bu hastaneden çıkmayı başarmak’ demelisiniz” şeklinde konuştu.

Ünlü oyuncu, bu zorlu sürecin ardından sadece üç ay sonra altıncı “Terminatör” filmini çektiğini vurgulayarak sağlığına kavuştuğunu ve işine geri döndüğünü belirtti.

Arnold Schwarzenegger, yaşadığı bu deneyimi paylaşarak insanlara sağlık sorunlarıyla nasıl başa çıkabilecekleri konusunda ilham veriyor ve olumlu bir tutumun önemini vurguluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz