İstanbul’da Sokak Sanatı Rüzgarı: ‘Sokağın Sesi Yarışması’na Katılın

0
103

“Türkiye’nin Sokak Sanatçıları, ‘Sokağın Sesi Yarışması‘ İçin İstanbul’da Buluşuyor!”

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetenekli sokak sanatçıları, ünlü jürilerle dolu olan “Sokağın Sesi Yarışması” için heyecanla hazırlanıyorlar. Bu büyülü yarışma, ülkenin sokaklarına sanatın sesini taşıyacak.

Ünlü yapımcı Oktay Atasoy‘un önderliğinde ve Efekt Yazılım Reklam ve Danışmanlık sposorluğunda gerçekleşecek olan “Sokağın Sesi Yarışması,” Türkiye’nin dört bir yanından yetenekli sokak sanatçılarını bir araya getiriyor. Katılımcılar, sokaklarda gizlenen müziği ve yeteneklerini sergileme fırsatı bulacaklar. İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan Ortaköy, bu büyülü yarışmanın ilk durağı olacak.

Sokak Sanatının Yıldızları Parlıyor

Türkiye’nin dört bir yanından gelen yetenekli sokak sanatçıları, büyük bir ödül ve ulusal bir tanınma fırsatı için yarışacaklar. Programda yer alacak ünlü jüriler, katılımcıların performanslarını değerlendirecek ve kazananı seçecekler. Bu yarışmanın kazananı, ülkenin dört bir yanındaki sokaklarda ses getirecek.

Dijital Platformlarda Yakında Başlıyor

“Sokağın Sesi Yarışması,” izleyicilere unutulmaz sokak sanatı deneyimleri sunacak. Programın çekimleri, dijital platformlarda yayınlanacak ve izleyiciler, sokak sanatının büyülü dünyasına evlerinden katılabilecekler.

Yarışmanın detayları ve ne zaman izleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için lütfen dijital platformlar ve sosyal medya hesaplarını takip edin.

Sokak sanatının yıldızları ve unutulmaz anlar için hazır mısınız? “Sokağın Sesi Yarışması,” bu yılın en heyecan verici etkinliklerinden biri olmaya aday!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz