Ana Sayfa Türkiye Haberleri Bilim Teknoloji Instagram’dan satış ve alışveriş yapanlar dikkat! Sınırlı kişi erişebilecek

Instagram’dan satış ve alışveriş yapanlar dikkat! Sınırlı kişi erişebilecek

1
2

Instagram’dan satış ve alışveriş yapanlar dikkat! Sınırlı kişi erişebilecek

Instagram’dan satış ve alışveriş yapan kişiler için büyük kolaylık sağlayan mağaza alt sekmesi hakkında yapılan açıklama sonrasında kötü haber geldi. Daha iyi bir sosyal medya deneyimi sunmak için çalışmalarına devam eden Instagram, son güncellemesiyle birlikte satış ve alışveriş yapanlar için üzücü gelişmeyi duyurdu.

2 milyardan fazla kullanıcısıyla en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram son güncelleme sonrasında kullanıcılarına kötü haberi verdi.

MAĞAZA SEKMESİ KALDIRILDI

Instagram, kullanıcıların satış ve alışveriş yapmasına imkan sağlayan Mağaza sekmesini alt menüden kaldırmasıyla dikkat çekti. Yaşanan gelişme sonrasında satış ve alışveriş yapan kişiler endişelendi.

SINIRLI SAYIDA KULLANICIYLA TEST EDİLİYOR

Mağaza sekmesinin olmadığı yeni alt menü tasarımını az sayıda kullanıcıyla test ediyor.

Meta sözcüsü Anne Yeh, The Verge‘e verdiği demeçte söz konusu testi doğruladı ve bunun Instagram deneyimi daha da basitleştirmek için devam eden çalışmaların bir parçası olduğunu belirtti.

Öte yandan testlerin kaç kişiyle gerçekleştirildiği sorusuna ise sadece sınırlı demekle yetindi.

Bizi Instagram’da Takip Edin.

1 Yorum

  1. […] Instagram’dan satış ve alışveriş yapanlar dikkat! Sınırlı kişi erişebilecek yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı. Tweetle alışverişBilim TeknolojihaberinstagramKısıtlamaSatışteknolojiİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR GTA 6’dan yeni görüntüler sızdı (Rockstar Games’ten doğrulama) Dikkat çeken sosyal medya araştırması: Nefret söylemi içerikli paylaşımlar aşırı sıcaklık koşullarında artıyor Hayatımıza girmesi an meselesi olan 10 çılgın teknoloji NASA’nın DART uzay aracının asteroitle çarpışmasından ilk görüntüler paylaşıldı Yeni iPad için geri sayım başladı En nadir görülen ay tutulması !ZİYARETÇİ YORUMLARI […]

Yoruma kapalı.