Günlük burç yorumları (6 Eylül 2023)

0
54

Günlük burç yorumları (6 Eylül 2023)

Murat İpek’ten 6 Eylül 2023 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları…

Ay, İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Akıl ve zeka ile çözülecek bütün işlerinizi bu iki gün içinde halletmeniz daha kolay olacak.
MURAT İPEK / [email protected]
KOÇ
Beklentilerinizin çoğu, size harika haberler getirecek, yaşam tarzınızda biraz devrim yaratacak bir harekette bulunmanızda bu aralar fayda var.
BOĞA 
Kendi aileniz ile kurduğunuz aile veya ortaklıklar arasında kalabilirsiniz. Mantıklı düşünme ve doğru iletişim ile anlaşmak mümkün.
İKİZLER
Belki de bugün şehirden uzaklaşıp biraz huzur bulmak için doğayla temas kurmak iyi gelir. Hedeflerinize bir an önce ulaşmak istiyorsanız bugün dinlenin.
YENGEÇ
Bugün yaratıcılığınızı kullanmak, gerçekten tozunu atmak için doğru gün. Çocukken herkesin keyif aldığı harika oyunlar yarattığınız zamanları düşünün.
ASLAN 
Gerçek bir arkadaş aslında sizin suretinizde ve benzerinizde yaratılmıştır. İnsanlar, kendine güveni yüksek, kendinden emin kişilere daha çok ilgi duyar.
BAŞAK 
Belki de bugün pozisyonlarınızı yeniden değerlendirmenin, zihninizi yeni ve teşvik edici karşılaşmalara açmanın zamanı gelmiştir.
TERAZİ 
Çok fazla takıntılı hissetmeden, sevinçleri ve üzüntüleri paylaşabileceğiniz sadık bir insan bulduğunuzu hissediyorsanız onu bunaltmamaya gayret edin.
AKREP 
Uzun vadeli planları harekete geçirebilir, uzak şehir veya ülkelere seyahat edebilirsiniz.
YAY 
Bugün, özellikle yeni arkadaşlıklar konusunda çok ilham alacaksınız. Yeni bir ilişki sizi çok mutlu ve tatmin ediyor olabilir. İnsanlar sizin mazotunuz olacak.
OĞLAK 
Hedefleriniz ve projelerinize destekçi bulabilir, yeni ortaklıklar yapabilirsiniz. Unvan veya konum değişikliği mümkün olabilir.
KOVA 
Birinin sizden bir sır sakladığını hissederseniz bunun ne olduğunu öğrenmek için her şeyi yaparsınız. Aslında tek yol, sabırlı olup dinlemeyi bilmekte.
BALIK
Tutucu ve içe dönük bir enerjide olabilirsiniz. Büyük gruplar ve getirdiği etkileşimden uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Haber Mozaik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz