Brad Pitt dünyanın en yakışıklı erkeğini açıkladı

6

Brad Pitt dünyanın en yakışıklı erkeğini açıkladı

Dünyanın en yakışıklı aktörleri arasında gösterilen Brad Pitt, verdiği bir röportajda, kendisi için “dünyanın en yakışıklı erkeği”nin kim olduğunu söyledi.

Dünyanın en yakışıklı aktörleri arasında gösterilen Brad Pitt, Vogue dergisine verdiği röportajda kendisi için “dünyanın en yakışıklı erkeği”ni açıkladı. 58 yaşındaki Oscar’lı oyuncu, geçmiş ve bugün için hep aynı kişiyi dünyanın en yakışıklı erkeği olarak gördüğünü söyledi.
Pitt, en yakışıklı erkek olarak uzun zamandır yakın arkadaşı olan George Clooney’nin ismini verdi. “Bugün için birinin adını vereceksem George Clooney demek zorundayım, çünkü neden olmasın!” diye konuştu.
Pitt, oyuncular dünyasında ise en iyi ismin, 2008’de hayatını kaybeden Paul Newman olduğunu söyledi.
Pitt, oyunculuk kariyerinin yanı sıra heykeltraş kimliğiyle ilk defa sanat eserlerini görücüye çıkarmasıyla geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti.
Finlandiya’daki Sara Hildén Sanat Müzesi’nde ilk eserlerini görücüye çıkaran Pitt, oyuncu kimliğinin yanına heykeltraşlığı ekledi.
Yıldızın eserleri, Avusturalyalı müzisyen Nick Cave ve sanatçı Thomas Houseago’nun da eserlerinin de bulunduğu ‘We’ adlı sergide ziyarete açılıyor.
Pitt’in hazırladığı 9 eser, 15 Ocak 2023 tarihine kadar müzede sergilenecek.
Oyuncunun 2017 yılında Angelina Jolie ayrılığı sonrası heykeltraşlığa merak saldığı biliniyor.

Sadece Magazin için

6 YORUMLAR

  1. […] Brad Pitt dünyanın en yakışıklı erkeğini açıkladı yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı. Tweetle Angelina JolieBrad PittDünyanın En Yakışıklı ErkeğiGeorge ClooneyhaberMagazin HaberleriPaul NewmanİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR İranlı sevgilisi, Özcan Deniz’in kredi kartını patlattı Canan Ergüder’in yeni dizisi belli oldu Burak Deniz Nilperi Şahinkaya ve arkadaşlarından özür diledi ‘Asabiyim ben’ Nilay Dorsa fırtınası Ünlü oyuncu Chuck Norris Kuşadası’ndaZİYARETÇİ YORUMLARI […]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz