Zerrin Sümer, 22 Yıldır Devam Eden Aşkını Evlilikle Taçlandırdı

0
94

Usta Oyuncu Zerrin Sümer, Gökay Kalaycıoğlu‘nun Programında İtirafta Bulundu

Türk sinemasının usta oyuncusu Zerrin Sümer, Gökay Kalaycıoğlu’nun sunduğu “360 Derece” programının konuğu olarak dikkat çekici açıklamalarda bulundu. 78 yaşındaki deneyimli oyuncu, özel hayatına dair sır perdesini araladı.

Sümer, programda ilk evliliğinin ihanet nedeniyle sona erdiğini ve bu deneyimden ders çıkardığını dile getirdi. Ancak asıl sürprizi sevgilisiyle yıllardır devam eden ilişkisinin 8 ay önce evlilikle taçlandığını itiraf ederek yaptı.

“İMDAT DİYECEK İNSANIM OLMAYINCA HAYATIMA BİRİNİ ALMAYA KARAR VERDİM” diyen Sümer, geçmişte yaşadığı bir sağlık sorunu sırasında yalnız kaldığını ve bu deneyimin kendisini etkilediğini anlattı. Bu deneyim sonrasında hayatına birini almaya karar verdiğini belirten oyuncu, uzun yıllardır birlikte olduğu sevgilisiyle evlenme kararı aldıklarını ifade etti.

Zerrin Sümer’in evlilik itirafı, hayranları tarafından büyük bir sürprizle karşılandı. Güzelliği ve oyunculuk yeteneğiyle tanınan Sümer’in özel hayatındaki bu gelişme, medya ve izleyiciler arasında büyük ilgi uyandırdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz