Sagist Grup’tan Afrika atağı

0
178

Grup global ölçekli büyüme stratejisini Fildişi Kıyıları’nın başşehri Abidjan’da yaptığı Lagoon AVM ve cümbüş merkezi yatırımıyla sürdürüyor. Çağdaş mimarisi ve lüks ayrıntılarıyla dikkat çekecek olan Lagoon AVM, 1.500 metre karelik çatısıyla Afrika kıtasının en itibarlı restoran ve cümbüş merkezine de konut sahipliği yapacak.

Dünya Gazetesi’nde yer alan habere nazaran 44 milyon dolarlık yatırımla tamamlanması planlanan Lagoon AVM’nin yılsonunda hizmete girmesi planlanıyor. Sagist Küme Lideri Metin Durmaz, Fildişi Kıyılarının ve başşehir Abidjan’ın bilhassa Fransa’nın önde gelen isimlerinin tercih ettiği kıymetli bir tatil merkezi olduğunu söyledi.

Durmaz, “Küresel ölçekte lüks mobilya ve otel mobilyası alanında öncü bir marka olarak, Afrika Kıtası’nın ‘yeni cazibe merkezini’ inşa ediyoruz. Lagoon AVM, dünyaca bilinen lüks markalara mesken sahipliği yapacak ve biz Sagist Küme olarak bu markaların birçoğuyla anlaşmalarımızı yaptık. Burası yalnızca bir AVM değil, eşsiz tasarımı ve cümbüş merkeziyle Batı Afrika’nın en yeni cazibe ve çekim merkezi olacak” dedi.

patronlardunyasi.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz