Ana Sayfa Etiketler Sınavları

Etiket: Sınavları

Açık lise (AÖL) imtihanları ne vakit? (2023 MEB AÖL 2. periyot...

Açık lise (AÖL) sınavları için tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yayımlanan AÖL 2. dönem sınav takvimiyle birlikte, AÖL sınavları için tarihler belli oldu. Peki, AÖL 2. dönem sınavları ne zaman yapılacak?

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) orta imtihanları nasıl olacak? Online mı, yüz yüze...

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) ara sınavlarının online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağı, YÖK Başkanı Özvar'ın açıklamaları sonrasında merak ediliyor. Üniversitelerde hibrit eğitim dönemine geçilecek olması nedeniyle, vize ve final sınavlarının online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağı sorgulanıyor. Peki, AÖF ara sınavları nasıl olacak? Online mı, yüz yüze mi?

AÖL imtihanları ne vakit, tarih muhakkak oldu mu? (MEB 2. devir...

Açık lise (AÖL) 2. dönem sınavlarının ne zaman yapılacağına yönelik tarih araştırmaları sürmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından gerçekleştirilecek olan AÖL sınavları için gözler yapılacak duyuruya çevrildi. Peki, AÖL sınavları ne zaman, tarih belli oldu mu?

Gözler ÖSYM KPSS imtihan takviminde: 2023 KPSS imtihanları ne vakit?

2023 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) takvimi için gözler ÖSYM'ye çevrildi. ÖSYM tarafından KPSS sınavlarının 2023 takvimine eklenmesi bekleniyor. Memur olabilme hayaliyle KPSS sınavına hazırlanan birçok kişi, net sınav tarihinin açıklanmasını bekliyor. Peki, 2023 KPSS sınavları ne zaman yapılacak?
- Reklam Alanı -

Önemli Haberler

SICAK HABERLER