Ana Sayfa Etiketler Sınav

Etiket: Sınav

ÖSYM 2020-EKPSS ve 2022-EKPSS branş bazında sıralamaları güncelledi (Branş bazında sıralama nedir?)

ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) "2020-EKPSS ve 2022-EKPSS Branş Bazında Sıralamaların Güncellenmesine" ilişkin duyuru paylaştı. Adaylar, branş bazında sıralamalarını ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle öğrenebiliyorlar.

DGS imtihan giriş yerleri açıklandı mı, ne vakit açıklanacak? (2023 ÖSYM...

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) giriş yerlerinin ne zaman açıklanacağı, başvuruların sona ermesinin ardından sorgulanmaya başladı. 5 Haziran tarihinde sona eren DGS başvurularının ardından gözler ÖSYM'den gelecek sınav giriş belgesi açıklamasına çevrildi. Peki, DGS sınav giriş yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

LGS merkezi imtihanı başladı

Milli Eğitim Bakanlığınca (MEB), Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamında 8. sınıf öğrencilerinin katıldığı merkezi sınav başladı.

LGS merkezi sınavı bugün yapılacak

Sekizinci sınıf öğrencileri LGS kapsamındaki merkezi sınav bugün yapılacak. Öğrenciler iki oturumda çoktan seçmeli 90 soruyu yanıtlamak için ter dökecek.

Aman dikkat! LGS sınavı öncesi ‘gürültü’ uyarısı

Meslek seçimlerinin de yapılacağı bir sınav olduğu için TESK'ten; 1 milyon 300 bin öğrencinin pazar günü gireceği Liseye Geçiş Sistemi sınavının gerçekleşeceği saatlerde gürültü yapılmaması için uyarı geldi.

CET AÖF final imtihanları başlıyor: Online imtihana iştirak nasıl sağlanır, imtihanlar...

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA AÖF) final sınavlarının başlamasına kısa bir süre kaldı. Üniversite'nin aldığı karar gereği ATA AÖF yarıyıl sonu final sınavları online olarak gerçekleştirilecek. Peki, ATA AÖF online sınavlarına katılım nasıl sağlanır, sınavlar saat kaçta başlayacak?

DGS müracaatları ne vakit, kılavuz yayımlandı mı? (2023 ÖSYM DGS müracaat...

Dikey Geçiş Sınavı (DGS) başvuruları için geri sayım başladı. İki yıllık üniversite eğitimlerini dört yıla tamamlamak isteyen adayların katılım sağlayacağı 2023 DGS başvuruları için, ÖSYM tarafından tarihler açıklandı. Peki, DGS başvuruları ne zaman, kılavuz yayımlandı mı?

2023-MEB-EKYS: İmtihana Giriş Dokümanları Erişime Açıldı: EKYS imtihan yerleri nasıl öğrenilir?

2023-MEB-EKYS sınavına günler kala sınav giriş belgeleri erişime açıldı. 2023-MEB-EKYS sınav giriş belgesi, adayların sınav anında yanında bulundurması gereken belgelerden biri. Peki, EKYS sınav giriş belgesi nasıl alınır, yerleri nasıl öğrenilir?

YKS imtihan yerleri açıklandı mı, ne vakit açıklanacak? Gözler ÖSYM AİS...

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sınavına kısa bir zaman kala, adaylar sınav giriş yerlerinin açıklanmasını bekliyor. 17-18 Haziran tarihlerde uygulanacak olan YKS öncesinde, gözler ÖSYM AİS ekranına çevrildi. Peki, YKS sınav yerleri açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

CET AÖF imtihan sonuçları açıklandı mı, ne vakit açıklanacak?

ATA AÖF sonuçları, sınava katılım sağlayan binlerce açıköğretim öğrencisi tarafından sorgulanmaya devam ediyor. 18 Nisan'da tamamlanan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi sınavlarının ardından, gözler kurum tarafından yapılacak sonuç duyurusuna çevrildi. Peki, ATA AÖF sınav sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?
- Reklam Alanı -

Önemli Haberler

SICAK HABERLER