Ana Sayfa Etiketler Paludan

Etiket: Paludan

Danimarka’da Kur’an-ı Kerim ve Türk bayrağına akın

Danimarka'da Kur'an-ı Kerim'e ve Türk bayrağına yönelik bir kez daha provokatif saldırı yapıldı.

Kur’an-ı Kerim yakan provokatör Rasmus Paludan’a pedofili suçlaması

İsveç ve Danimarka'da polis korumasında Kur'an-ı Kerim yakan Danimarkalı aşırı sağcı provokatör, Sıkı Yön Partisi lideri Rasmus Paludan'ın, çocuklarla yaptığı cinsel içerikli sohbetlerin ses kayıtları ortaya çıktı. Paludan, Discord platformunda yaptığı görüşmelerde 18 yaşından küçük olduğunu bilmesine rağmen çocuklarla cinsel içerikli sohbet ettiği iddia edildi.

Kur’an-ı Kerim provokasyonunun ardında İsveçli gazeteci tezi: Paludan’dan ‘Benim fikrim değildi’...

İsveç'teki Kur'an provokasyonunun asıl hedefinin Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan olduğu ortaya çıktı. İsveç basını, bir gazetecinin Rasmus Paludan'ın eyleminin parasını ödediği ve Türk bayrağı yakmasını önerdiğini yazdı. Gazeteci Chang Frick, provokasyon için Paludan'la iletişime geçtiğini ama Kur'an yerine Türk bayrağı yakılmasını tavsiye ettiğini söyledi.

Kur’an-ı Kerim yakan provokatörden yeni tehdit

Provokatif eylemi nedeniyle tepkileri üzerine çeken Danimarkalı aşırı sağcı Paludan, kendisine terörist diyen Çeçen sporcuya yanıt verdi. Paludan, "Çeçenlere özel bir selam olarak kitaplarını Rusya Büyükelçiliği önünde yakabilirim" dedi.

Kur’an-ı Kerim yakan Paludan konuştu: Korkuyorum

Danimarkalı aşırı sağcı Rasmus Paludan, İsveç'te yaptığu Kur'an-ı Kerim provokasyonunun ardından korktuğunu söyledi. Paludan dakikada 20 ölüm tehdidi aldığını açıkladı. Amacının Türkiye'ye gol atmak olduğunu söyleyen aşırı sağcı politikacı, "Bu kadar insanın beni ölümle tehdit etmesine üzüldüm" dedi.
- Reklam Alanı -

Önemli Haberler

SICAK HABERLER