Avustralyalı itfaiyecilerin 2023 takvimi hazır

2
9

Avustralyalı itfaiyecilerin 2023 takvimi hazır

Avustralyalı itfaiyecilerden her yıl merakla beklenen takvim geldi. Hayır kurumlarına yardım amacıyla hazırlanan 2023 Avustralyalı İtfaiyeciler Takvimi’nde itfaiyecilerin at, kedi, köpek, koala gibi hayvanlarla verdiği pozlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İtfaiyecilik, Avustralya’da ve dünyanın pek çok yerinde en güvenilir meslekler arasında kabul ediliyor. Hayat kurtarmak için kendi sağlık ve güvenliklerini riske atan itfaiye görevlilerinden bazıları, boş zamanlarında hayırsever projeleri destekliyor. Bunu yapmanın bir yolu, her yıl Avustralya İtfaiyeciler Takvimi’ni yayınlamak.
Avustralyalı itfaiyecilerin geleneksel takvimi, 2023 yılı için hazır! Ünlü takvimde 30’uncu yılını kutlayan itfaiyeciler, yine yardım amacıyla, dikkat çekici pozlar verdi.
Takvim, şimdiye kadar 3,2 milyon dolarlık gelir elde etti. İtfaiyecilerin fotoğraflarıyla sadece takvim değil, Noel kartları da hazırlandı.
Son 30 yılda takvim satışlarından elde edilen gelir, çocuklarda ciddi yanıkları tedavi etmek için daha iyi yöntemler bulma konusunda tıbbi araştırmaları destekledi.
Dahası, projenin hayvan barınaklarını ve Avustralya Yaban Hayatı’nı destekleme konusunda gururlu bir geçmişi var.
Projenin yöneticisi David Rogers, “İlk takvimlerde görünen itfaiyeciler artık itfaiyeden emekli oldu ya da 50’li, 60’lı yaşlarındalar. Bu, takvimin ne kadar süredir var olduğu konusunda gerçekten bir fikir veriyor” dedi.

Haber Mozaik

2 YORUMLAR

  1. […] Avustralyalı itfaiyecilerin 2023 takvimi hazır yazısı ilk önce Deşifre Haberler üzerinde ortaya çıktı. Tweetle Avustralya Avustralyalı İtfaiyecilerhaberHayır KurumlarıMagazin Haberlerisosyal medyaTakvimİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR Yılmaz Özdil yazdı: “Medyadaki organize suç örgütüyle…” Demet Akalın 32 sene önceki fotoğrafını paylaştı Andrea Bocelli’nin özel jet davası: Uçma korkum tetiklendi Demet Evgar dedesinin Motosiklet kazası geçiren Acun Ilıcalı taburcu oldu Oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’den açıklama: Mavi’nin tedavi süreci başladı durumu iyiZİYARETÇİ YORUMLARI […]

Yoruma kapalı.